aktualizowane 20:14, 18 Jun 2018

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Czytelnicy „Gazety Lubuskiej” wybrali „Kobietę Przedsiębiorczą 2015”. Została nią Agnieszka Pawlikowska, właścicielka biura podróży Proxima Travel z Zielonej Góry.

Na Agnieszkę Pawlikowską głosowało 29 907 osób. O 10 tys więcej, niż na panią, która zajęła drugie miejsce.

- Cieszy przede wszystkim zaufanie, jakim darzą mnie i moją firmę klienci – wyjaśniła laureatka. - Od pięciu lat rozwijamy się przede wszystkim dla nich. Nie zawsze było łatwo, ale z sukcesu jestem dumna. Mam kolejne plany, które powoli się realizują.

Już w tym roku pani Agnieszka planuje uruchomienie dużego portalu turystycznego, za pośrednictwem którego sprzedawane będą wycieczki na terenie całego kraju. Rozwija też sieć partnerów. W tej chwili działają trzy biura partnerskie Proxima Travel, w Szprotawie, Żaganiu i Łobezie.

Podróże to jej pasja. Studiowała turystykę. Była rezydentem i pilotem wycieczek. Kiedy urodziła dwie córeczki, bliźniaczki musiała przerwać wojaże po świecie. Wybrała dom i rodzinę, ale nie zrezygnowała z miłości do podróżowania. Realizuje się po prostu nieco inaczej. Ogromne wsparcie otrzymała od męża i rodziców, którzy podtrzymywali ją na duchu w trudnych momentach.

Zbigniew Heliński, fot. archiwum Agnieszki Pawlikowskiej