aktualizowane 2:09, 12 May 2020

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

 28 marca 16 urodziny obchodzić będzie Domu Mody Klif w Warszawie. Z tej okazji, dla klientów galerii, zostanie przygotowane moc atrakcji modowych i urodowych.

 

 We współpracy z Harper’s Bazaar i Esquire powstaną wyjątkowe strefy tematyczne, w których będzie można m.in. zasięgnąć porady dotyczącej pielęgnacji skóry twarzy i makijażu, skonsultować się z ekspertami medycyny estetycznej lub poradzić się profesjonalnej stylistki odnośnie kolorów i fasonów pasujących do danego typu figury i urody.

 Przygotowana została również niespodzianka dla mężczyzn – stanowisko, na którym będzie można zainspirować się w temacie stylizacji zarostu i brody pod okiem profesjonalnego barbera.

 Znajdzie się również coś dla miłośników sztuki współczesnej – zapraszamy do obejrzenia  wystawy malarstwa i grafiki. Chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach kreatywnych dotyczących grafiki i mini plakatu oraz skorzystać z indywidualnych konsultacji i doradztwa z zakresu inwestowania w sztukę.

 Dzień urodzin umili występ saksofonisty Marka Krupy w asyście DJ’a, który zagra chilloutowe sety. Urodzinową imprezę muzycznie zakończy KASIA MOŚ z zespołem. U hostess będzie można nabyć charytatywną cegiełkę oraz wziąć udział w licytacji unikatowych fantów na szczytny cel. Wszystkie pieniądze zebrane podczas imprezy zostaną przekazane na rzecz podopiecznych Fundacji „Akogo?” Ewy Błaszczyk.