aktualizowane 13:38, 26 Apr 2023

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

W blasku fleszy

Solejukowa z Rancza odwiedzi wieś Ługi

Katarzyna Żak, popularna Kazimiera Solejuk z serialu Ranczo spotka się z mieszkańcami wsi Ługi. Wejściówką na spotkanie z aktorką jest... kilogram cukru, albo mąki.

Fani wspierają Bastiego

Fani wykazali swoje poparcie dla Bastiego, któremu YouTube masowo zablokował reklamy przy utworach. Stworzyli wydarzenie „Polacy słuchają Bastiego – STOP cenzurze”.

YouTube nie lubi wolnego słowa?

Portal YouTube szykanuje Bastiego, jednego z najbardziej znanych patriotycznych raperów w Polsce? Zablokował jego utworom możliwość zarabiania na reklamach. W rewanżu fani chcą rozsyłać linki do piosenek artysty znajomym i apelować, aby słuchali codziennie jednej z nich. W ten sposób mają zamiar podbić oglądalność i zapytać, czy nadal są one nieodpowiednie do umieszczania reklam? 

Wojciech Cejrowski mocno o szczepionkach

Drugi czerwca to Światowy Dzień Świadomości Powikłań Poszczepiennych. O godzinie 12 w Warszawie odbędzie się protest przeciwko przymusowi szczepień. W mocnych słowach wsparł go Wojciech Cejrowski.

Orkiestra w rytmie disco: Mix Dance

Takich koncertów jeszcze w Polsce nie było. Gwiazdy muzyki disco-polo zagrają swoje przeboje w towarzystwie orkiestry symfonicznej pod batutą Piotra Piątkowskiego. Tej samej, z którą z okazji swojego 25-lecia występowała grupa Ich Troje.