aktualizowane 2:13, 17 May 2017

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Polska

Komisja Europejska znowu grozi Polsce

Komisja Europejska opublikowała raport o relokacji imigrantów z Afryki i bliskiego Wschodu. Grozi sankcjami, jeśli nadal nie będziemy wywiązywać się z zobowiązania, które podjął rząd Platformy Obywatelskiej.

Magdalenę Ż. zamordowała grupa przestępcza?

Detektywi z Lampart Group zawiadomili o złożeniu w prokuraturze, oraz Centralnym Biurze Śledczym Policji raportu, w którym wskazują osoby, które mogą być powiązane ze śmiercią Magdaleny Ż.

Niech krzyż przyniesie nam zbawienie

Umęczony, ale nie pokonany. Zmartwychwstał i przyniósł nam zbawienie. Tego zmartwychwstania życzymy wszystkim Czytelnikom i samym sobie.

Donald Tusk wezwany przed prokuratora

Donald Tusk został po raz kolejny został wezwany na przesłuchanie. Tym razem w sprawie katastrofy smoleńskiej. Zaplanowano je na 5 lipca tego roku.

Internauci bronią drukarza przed LGBT

W internecie trwa zbieranie podpisów pod petycją w obronie drukarza z Łodzi, który odmówił wykonania usługi dla środowisk LGBT. Zebrano już prawie 15 tys. podpisów. Petycja trafi między innymi do Ministra Sprawiedliwości.

Wynik sekcji zwłok Magdaleny już za kilka dni

Za kilka dni poznamy wynik sekcji zwłok Magdaleny Ż., która odbyła się w Egipcie. Śledczy z Egiptu skłaniają się do tezy, że Polka popełniła samobójstwo. Nasi biorą pod uwagę wątek handlu ludźmi.

Kolejny atak w "gimnazjum grozy"!

Dwóch 15-letnich uczniów Gimnazjum nr 6 w Koninie zaatakowało nauczycielkę języka niemieckiego. Uderzyli ją drzwiami. To kolejny chuligański atak w tej szkole dokonany przez 15-latków.