aktualizowane 3:07, 21 Oct 2020

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Polska

Milion dzieci modli się na różańcu

Dzieci z siedemdziesięciu polskich placówek edukacyjnych dołączyły do modlitwy o ustanie pandemii. 19 października w tej intencji może modlić się i wasze dziecko.

Córka policjanta w sądzie miała łatwiej?

W tej sprawie policjanci nie przesłuchali istotnych świadków, zeznania z akt różnią się od tego, co usłyszeliśmy na miejscu. O  uniewinnienie męża, jak lwica walczy żona.

To petycja zemsty? Została zmanipulowana?

W budynku, w którym mieszkają państwo Zimni działał sklep. Klienci kupowali w nim alkohol, którym zaraz po wyjściu upijali się do nieprzytomności. Zimni robili im zdjęcia, wzywali policjantów. Mieszkańcy zemścili się na nich przygotowując petycję z podrobionymi podpisami?

Wyrzucił 33 tys. zł przez balkon

Mieszkaniec Teofilowa w Łodzi wyrzucił przez balkon reklamówkę pełną pieniędzy. Namówił go do tego fałszywy prokurator. Oszust został ujęty.

Sąd pozwoli na poniżanie ojca?

Do Sądu Rejonowego w Koninie wpłynął wniosek pana Krzysztofa, który prosi o wyznaczenie psychologa, który będzie uczestniczył w jego spotkaniach z córką. Domaga się również badań OZSS, które ustalą poziom jego więzi z dzieckiem.

Napisz do wicepremiera. Odpowie osobiście

Wicepremier, Minister Rozwoju Jadwiga Emilewicz zadeklarowała w rozmowie z dziennikarzem Money.pl, że odpowie na każde pytanie w sprawie Tarczy Antykryzysowej, jakie prześlą na jej adres mailowy przedsiębiorcy. Podała adres.