aktualizowane 19:36, 24 Oct 2019

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Bronisław Komorowski wykazuje się absolutnym niezrozumieniem realiów życia. Jest jak „Alicja w krainie czarów” odizolowany od rzeczywistości.

Podczas spaceru i spotkania z ludźmi do Bronisława Komorowskiego podszedł młody chłopak. Zapytał, jak jego siostra, która zarabia 2 tys. złotych ma kupić mieszkanie i jeszcze przeżyć? Odpowiedź Prezydenta powaliła: „Znaleźć inną pracę. Wziąć kredyt. W Polsce bezrobocie spada” - poradził z rozczulającym przekonaniem, że to takie proste.

Panie Prezydencie, wyjaśniamy. Może Pan nie ma problemu ze znalezieniem dobrej posady dla rodziny i kogoś znajomego, ludzie mają. Nie tak łatwo w tym kraju zarobić 2 tys, a tym bardziej więcej. Ta siostra to szczęściara, że ma tyle na rękę. To właśnie z tego powodu ludzie wyjeżdżają za granicę. Czy mówiąc, że dziewczyna ma „znaleźć lepszą pracę” sugeruje Pan, że powinna wyjechać? Bo to najprostszy sposób. Jest Pan, jak w amoku, może by się Pan w końcu obudził?

Suchej nitki na Prezydencie nie zostawili nawet czytelnicy portalu TVN24. Oto kilka z wpisów:

Naród powinien 24 maja zmienić pracę i płacę panu Komorowskiemu, czas panie Komorowski na emeryturę prezydencką”.
solo1

Zamknijcie go w Belwederze zanim jego poparcie spadnie do 0. Ten człowiek się tylko kompromituje. WSTYD.
wszystkodobrze

Nie chcę tego pana. Niech weźmie kredyt i zmieni zajęcie.
Jasiek Wędrowniczek

Panie Prezydencie, jeszcze do niedawna bardzo pana broniłam. Ale ten tekst o zmianie pracy i kredycie... Proponuję opłacać przedszkole, wynajmować w trzy osoby kawalerkę i zaopatrywać się w żywność plus robić opłaty- odechce się panu dawać takie "rady". Z prawicą nigdy nie było mi po drodze, ba, stoję na przeciwnym biegunie, ale coś czuję, że mimo światopoglądowych różnic, zacznę ją popierać. Gorzej raczej nie będzie, a kto wie, może jednak coś ruszy do przodu. Życzę miłej emerytury.
ZuaCiociaMori

Bronek nie byłem na wyborach ,ale teraz utwierdziłeś mnie w tym że to Ty powinieneś szukać nowej pracy, bo kredyt zaufania właśnie się skończył.
goral75

Zebrał: Zbigniew Nowakowski, fot. TVN24