aktualizowane 13:42, 17 Nov 2021

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Na warszawskich przystankach pojawiło się ogłoszenie. Mężczyzna poszukuje kobiety, którą poznał w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa V przy ul. Żeromskiego.

Oboje spotkali się w komendzie. Rozmawiali. Pan pocieszał kobietę. Potem podwiózł ją w okolice domu. W rozmowie z naszym portalem przyznał, że nie wie, czy jest mężatką, czy osobą wolną? To blondynka mająca mniej więcej 30 lat.

- Na razie nie zadzwoniła do mnie, ale mam nadzieję, że tak się stanie – powiedział. – Dzwonią za to inne panie. Młodsze i starsze. Ja jestem jednak zainteresowany tylko tą jedną.

Ogłoszenie zrobiło prawdziwą furorę w sieci. Wielu kibicuje autorowi. Zapiekanki u Pandy z Warszawy obiecały zafundować parze romantyczną kolację.

Na zdjęciu zasłoniliśmy numer telefonu, jednak jeśli nieznajoma zgłosi się do nas chętnie przekażemy jej numer do zauroczonego nią mężczyzny. Dołożymy też upominek od redakcji. (Z)

Foto: Facebook

 

Reklama:

Cywilne Biuro Śledcze - www.cbś.com.pl - komercyjna marka dziennikarstwa śledczego - do dyspozycji tych, którzy padli ofiarą przestępstwa, nikt nie chce słuchać ich racji, mają poczucie, że policjanci nie przykładają się do wyjaśnienia zgłoszonej sprawy, a sędziowie są stronniczy. Nagłaśniamy nieprawidłowości w mediach. Przygotowujemy o nich materiały prasowe. Prowadzimy śledztwa dziennikarskie. Wyjaśniamy sprawy kryminalne. Uzyskujemy nowe dowody w toczących się postępowaniach i pilnujemy, aby zostały one zauważone. Obserwujemy rozprawy sądowe. Zadajemy niewygodne pytania, oczekujemy na odpowiedzi. Stajemy po stronie tych, którzy walczą o prawdę. Pomagamy w uzyskaniu przysługujących kontaktów z dziećmi. Wspieramy adwokatów. Poszukujemy osób zaginionych. Interweniujemy, gdy jakaś firma lub pracodawca nie chcą zapłacić należnego wynagrodzenia. Kiedy patrzymy na ręce rusza to, co do tej pory ruszyć nie chciało. Zgłaszajcie się zanim dochodzenia zostaną umorzone, a rozprawy prawomocnie zakończone. Wtedy jest tylko trudniej. Dzwońcie do nas, również wtedy, gdy dotknął Was problem, w którego rozwiązaniu pomóc może pies tropiący lub wyszkolony do poszukiwania zwłok.