aktualizowane 2:18, 19 Sep 2018

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Lech Wałęsa groził publicznie użyciem broni przeciwko policjantom. Coraz więcej osób jest zdania, że powinien stracić pozwolenie na broń.

Wpis byłego prezydenta pojawił się jedynie na kilka godzin. Szybko został usunięty. Nie pozostał jednak niezauważony. Minister Joachim Brudziński stwierdził, że Wałęsie powinna zostać odebrana broń, wraz z uprawnieniami do jej posiadania.

- Ja bym nie dał Wałęsie pozwolenia ze względu na osobowość zwłaszcza w kontekście megalomanii i nietrzymania afektu. A jest to przeciwwskazanie do posiadania broni – skomentował całą sytuację Jarosław Kozłowski Jestem diagnosta w sprawie wydawania orzeczeń na broń. (Z)

Foto: Facebook

 

Reklama:

Cywilne Biuro Śledcze - www.cbś.com.pl - komercyjna marka dziennikarstwa śledczego - do dyspozycji tych, którzy padli ofiarą przestępstwa, nikt nie chce słuchać ich racji, mają poczucie, że policjanci nie przykładają się do wyjaśnienia zgłoszonej sprawy, a sędziowie są stronniczy. Nagłaśniamy nieprawidłowości w mediach. Przygotowujemy o nich materiały prasowe. Prowadzimy śledztwa dziennikarskie. Wyjaśniamy sprawy kryminalne. Uzyskujemy nowe dowody w toczących się postępowaniach i pilnujemy, aby zostały one zauważone. Obserwujemy rozprawy sądowe. Zadajemy niewygodne pytania, oczekujemy na odpowiedzi. Stajemy po stronie tych, którzy walczą o prawdę. Pomagamy w uzyskaniu przysługujących kontaktów z dziećmi. Wspieramy adwokatów. Poszukujemy osób zaginionych. Interweniujemy, gdy jakaś firma lub pracodawca nie chcą zapłacić należnego wynagrodzenia. Kiedy patrzymy na ręce rusza to, co do tej pory ruszyć nie chciało. Zgłaszajcie się zanim dochodzenia zostaną umorzone, a rozprawy prawomocnie zakończone. Wtedy jest tylko trudniej. Dzwońcie do nas, również wtedy, gdy dotknął Was problem, w którego rozwiązaniu pomóc może pies tropiący lub wyszkolony do poszukiwania zwłok.