aktualizowane 2:59, 5 Dec 2020

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Jacek Wrona, emerytowany oficer Centralnego Biura Śledczego Policji skierował do Prokuratury Okręgowej w Warszawie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, w związku z osobami, które zostały przemycone do Sejmu w bagażniku.

- „W dniu 18 lipca 2018 r. f-sze Straży Marszałkowskiej pozwolili posłance Joannie Schmidt /Nowoczesna/ wwieźć w bagażniku swojego samochodu na teren Sejmu Pawła Kasprzaka. i Wojciecha Kinasiewicza. Osoby te kierowały w stosunku do posłów, szczególnie partii Prawo i Sprawiedliwość różnego rodzaju groźby. W dobie podwyższonego ryzyka zamachów terrorystycznych oraz doświadczeń związanych z zabójstwem Marka Rosiaka (…) jest to rzecz skandaliczna i absolutnie nieakceptowalna!” – czytamy w zawiadomieniu.

Zawiadamiający wniósł o podjęcie działań, które będą miały na celu wyjaśnienie wszelkich okoliczności tego wydarzenia i ewentualnego pociągnięcia do odpowiedzialności osób odpowiedzialnych.

- Dość już skrajnej nieodpowiedzialności i kpiny z bezpieczeństwa posłów i naszego państwa!" – uzasadnił. - "Czas na konkretne kroki i odpowiedzialność dla prowokatorów".

Paweł Kasprzak, wraz z innymi działaczami Obywateli RP dostał się do Sejmu. Pomagali im w tym posłowie opozycji. Jak informuje portal Niezależna.pl opozycja chce wprowadzić na teren Sejmu jak najwięcej protestujących, aby zakłócić normalną pracę parlamentarzystów.

Od redakcji: Nadszedł czas na działanie Rządzie. Zaczynamy zbierać owoce bezradności na dotychczasowe przykłady łamania prawa. Na przykład przez Bartosza Kramka, który opublikował w instrukcję, punk po punkcie, jak wywołać rewolucję. Albo innych osób, które wprost nawoływały do rewolucji. Jeśli dalej nic nie zrobisz może w końcu dojść do tragedii. W Polsce jest potrzebny spokój! To nasza siła, gdy w Europie jest coraz mniej stabilnie. Na niepokojach stracimy wszyscy. To ostatni moment. Czas podjąć zdecydowane decyzje. Kto sieje zamęt w kraju, chce obalić demokratycznie wybrany Rząd podlega pod kodeks karny! Trzeba go tylko otworzyć... To, co się dzieje wykracza poza ramy przyjętego w demokracji protestu. To czysta nienawiść, której celem jest wywołanie chaosu, a być może i zrobienie komuś krzywdy.

Zbigniew Heliński, foto: Facebook

 

W tym miejscu może pojawić się Twoja reklama. Cena już od 20 złotych netto! Zapytaj o warunki, zadzwoń. Numer: 690-689-606. Uwaga: Reklama umieszczona pod informacją pozostaje pod nią już na zawsze. Na życzenie reklama może dotrzeć do osób zainteresowanych daną tematyką lub mieszkających we wskazanym mieście, ściśle określonym regionie kraju. Do kobiet lub mężczyzn.

 

Reklama:

Cywilne Biuro Śledcze - www.cbś.com.pl - komercyjna marka dziennikarstwa śledczego - do dyspozycji tych, którzy padli ofiarą przestępstwa, nikt nie chce słuchać ich racji, mają poczucie, że policjanci nie przykładają się do wyjaśnienia zgłoszonej sprawy, a sędziowie są stronniczy. Nagłaśniamy nieprawidłowości w mediach. Przygotowujemy o nich materiały prasowe. Prowadzimy śledztwa dziennikarskie. Wyjaśniamy sprawy kryminalne. Uzyskujemy nowe dowody w toczących się postępowaniach i pilnujemy, aby zostały one zauważone. Obserwujemy rozprawy sądowe. Zadajemy niewygodne pytania, oczekujemy na odpowiedzi. Stajemy po stronie tych, którzy walczą o prawdę. Pomagamy w uzyskaniu przysługujących kontaktów z dziećmi. Wspieramy adwokatów. Poszukujemy osób zaginionych. Interweniujemy, gdy jakaś firma lub pracodawca nie chcą zapłacić należnego wynagrodzenia. Kiedy patrzymy na ręce rusza to, co do tej pory ruszyć nie chciało. Zgłaszajcie się zanim dochodzenia zostaną umorzone, a rozprawy prawomocnie zakończone. Wtedy jest tylko trudniej. Dzwońcie do nas, również wtedy, gdy dotknął Was problem, w którego rozwiązaniu pomóc może pies tropiący lub wyszkolony do poszukiwania zwłok. Współpracujemy z tropicielem egzotycznych gadów.