aktualizowane 2:09, 12 May 2020

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Spółka Orlen Deutschland przejmie 13 stacji benzynowych w Berlinie. Tym samym będzie właścicielem 31 obiektów w stolicy Niemiec.

Orlen Deutschland to spółka zależna od PKN Orlen, która działa na rynku niemieckim. Właścicielem przejmowanych właśnie stacji była Germania Petrol.

-  „Zawarta transakcja to skuteczna realizacja naszych zapowiedzi w kwestii potencjalnych akwizycji i rozwoju segmentu detalicznego Grupy ORLEN na bardzo wymagającym i dobrze spenetrowanym przez branżę paliwową rynku niemieckim. Przejmowane obiekty, zlokalizowane w Berlinie, działają w segmencie ekonomicznym i mają wysoki potencjał sprzedażowy”  – powiedział Marek Podstawa, członek zarządu ds. sprzedaży PKN Orlen.

W sumie Orlen zarządza już siecią ponad 570 stacji paliw w Niemczech i stał się jednym z największych graczy na tamtejszym rynku.

Fot. Orlen

 

Reklama:

Cywilne Biuro Śledczewww.cbś.com.pl – Nagłośnienie nieprawidłowości, śledztwa dziennikarskie, poszukiwanie osób zaginionych, pomoc w uzyskaniu kontaktów z dzieckiem, pomoc kiedy padłeś ofiarą przestępstwa. Zapoznajcie się z ofertą. Takiego połączenia jeszcze nie było! Najlepsi do Waszej dyspozycji.


Bezpłatne liceum i gimnazjum dla dzieci z autyzmem w Aleksandrowie Łódzkim - nauka indywidualna z nauczycielem, bezpłatna rehabilitacja, opieka lekarska i pedagogiczna. Codzienny transport do i ze szkoły. Nauka na odległość za pośrednictwem komunikatora Skype, tel. 602-331-606 i (42) 276-55-88.