aktualizowane 14:22, 24 Nov 2020

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Do końca roku przedsiębiorcy z Bełchatowa i okolic mogą zgłaszać swoją firmę do konkursu „Firma na medal”.

To już dziewiąta edycja konkursu. W tym roku dodatkowo zorganizowane zostanie I Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego, na którym wszyscy przedsiębiorcy mogą zaprezentować swoją działalność.

– „Zmodyfikowaliśmy założenia konkursu „Firma na medal”, dodajemy nową formułę, która ma za zadanie przynieść wymierne efekty współdziałania między przedsiębiorcami” – czytamy na stronie Starostwa w Bełchatowie. – „Oprócz corocznej gali przyznania nagród dla wybranych przez kapitułę konkursu firm, zamierzamy zorganizować mini forum gospodarcze przedsiębiorców z terenu powiatu oraz partnerów z naszych zaprzyjaźnionych regionów z terenu Polski i zza granicy. W tej kadencji stawiamy na przedsiębiorczość, chcemy zaktywizować nasze lokalne środowisko, pomóc w nawiązywaniu nowych kontaktów czy wymianie doświadczeń.

Regulamin konkursu, oraz formularze zgłoszeniowe znajdziecie na stronie: http://www.powiat-belchatowski.pl/menu/biznes-spotka-sie-na-forum-gospodarczym/1/.

Fot. powiat-belchatowski.pl

 

Reklama:

Cywilne Biuro Śledczewww.cbś.com.pl – Nagłośnienie nieprawidłowości, śledztwa dziennikarskie, poszukiwanie osób zaginionych, pomoc w uzyskaniu kontaktów z dzieckiem, pomoc kiedy padłeś ofiarą przestępstwa. Zapoznajcie się z ofertą. Takiego połączenia jeszcze nie było! Najlepsi do Waszej dyspozycji.


Bezpłatne liceum i gimnazjum dla dzieci z autyzmem w Aleksandrowie Łódzkim - nauka indywidualna z nauczycielem, bezpłatna rehabilitacja, opieka lekarska i pedagogiczna. Codzienny transport do i ze szkoły. Nauka na odległość za pośrednictwem komunikatora Skype, tel. 602-331-606 i (42) 276-55-88.