aktualizowane 23:06, 18 Jun 2024

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

W Warszawie rozpoczęły się najlepsze i największe targi erotyczne w Europie. To dwa dni gorących doznań na najwyższym poziomie. Zaprezentują się światowi liderzy branży. Uczestników czekają pokazy, ale również fantastyczne wykłady.

Takiego wydarzenia, przygotowanego z podobną pasją i rozmachem jeszcze nie było. Będzie gorąco i zmysłowo, ale – jak zapewnił organizator – nie pornograficznie. Emocji jednak z pewnością nie zabraknie. Na targach będzie można spędzić cały dzień, a wieczorem i nocą bawić się na imprezach towarzyszących.

Erotyka to również nauka

Jednym z ważnych elementów targów będą wykłady. Podniesione na nich zostaną takie tematy, jak: Nowotwór i co dalej z życiem seksualnym. Jak poradzić sobie z rozstaniem i zdradą? Tantra i jej oblicza. Warsztaty delikatnej stymulacji penisa.Ale to tylko część wiedzy. Warto dokładnie zapoznać się z programem za pośrednictwem strony:

https://erochainexpo.com/pl/ero-chain-expo/

Organizatorzy imprezy zapewniają, że po dwóch dniach wszyscy, dla których temat seksualności jest ważny będą usatysfakcjonowani. Nie zabraknie bardziej perwersyjnych elementów, fetyszy, pokazów japońskiej sztuki wiązania.

Randki na żywo to kolejny ciekawy i nietypowy pomysł zaserwowany na targach. Uczestnicy mogą dodawać swoje zdjęcia w specjalnie przygotowanej aplikacji. Umawiać się na spotkania i rozmowę.

Od godziny czternastej erotyczna magia opanuje scenę główną. Przez cały dzień natomiast będzie można poznać i porozmawiać z najbardziej gorącymi modelkami w naszym kraju. Nie zabraknie możliwości zakupów gadżetów od światowych liderów branży erotycznej. W cenach mocno promocyjnych.

Wejściówki zamówić można tylko za pomocą strony internetowej. Dla gości przygotowana jest  niespodzianka. Otrzymają specjalny link, za pośrednictwem którego będą mogli śledzić online wydarzenia, które przegapili.

Zbigniew Heliński, Foto: erochainexpo.com

 

Reklama: