aktualizowane 21:30, 8 Feb 2018

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Dwóch 15-letnich uczniów Gimnazjum nr 6 w Koninie zaatakowało nauczycielkę języka niemieckiego. Uderzyli ją drzwiami. To kolejny chuligański atak w tej szkole dokonany przez 15-latków.

Jak informuje „Przegląd Koniński” do zdarzenia doszło podczas długiej przerwy. Nauczycielka chciała sprawdzić, co dzieje się w szkolnej toalecie. Kiedy do niej wchodziła jeden z przebywających w środku uczniów pchnął z całej siły drzwi w jej stronę. Sprawę bada policja.

Gimnazjum nr 6 w Koninie można spokojnie nazwać już szkołą grozy, opanowaną przez rozwydrzoną bandę 15-latków, którzy nie przejmują się najwyraźniej karami w postaci obniżonych ocen z zachowania. W październiku ubiegłego roku również w szkolnej toalecie doszło do brutalnego pobicia. Trzech 15-latków skatowało 14-letniego kolegę. Pobity cudem uszedł z życiem. Bandyci zemścili się za faul, do którego doszło podczas wcześniejszego meczu piłki nożnej.

Od tamtej sytuacji nauczyciele zwracają więcej uwagi  na to, co dzieje się w toaletach. Najwyraźniej nie podoba się to agresywnym nastolatkom. Do rękoczynów dochodzi również podczas lekcji.

Zbigniew Nowakowski, fot.: Jakub Błoszyk/newspix.pl