aktualizowane 2:18, 19 Sep 2018

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Pomóżmy dwóm, wyjątkowym dziewczynom wyjechać na Mistrzostwa Świata w Parabadmintonie osób niskiego wzrostu, które odbędą się w listopadzie w Korei Południowej.

Daria Bujnicka (120 cm wzrostu) i Oliwia Szmigiel (127 cm wzrostu) mają po 14 lat. Trenują w Pabianicach. Tworzą pierwszy w Polsce kobiecy debel osób niskiego wzrostu. Zakwalifikowały się na mistrzostwa, jednak ich wyjazd stoi pod dużym znakiem zapytania. Potrzebują jeszcze minimum dwadzieścia trzy tysiące złotych, aby spełnić sportowe marzenie swojego życia.

Zawodniczki pozostają pod opieką fundacji Move Now. Wpłat dokonywać można TUTAJ.

Daria ma już na swoim koncie międzynarodowy sukces. Z turnieju na Malcie przywiozła dwa brązowe medale. (Z)

Fot.: Pabianice.tv

 

Reklama:

Cywilne Biuro Śledcze - www.cbś.com.pl - komercyjna marka dziennikarstwa śledczego - do dyspozycji tych, którzy padli ofiarą przestępstwa, nikt nie chce słuchać ich racji, mają poczucie, że policjanci nie przykładają się do wyjaśnienia zgłoszonej sprawy, a sędziowie są stronniczy. Nagłaśniamy nieprawidłowości w mediach. Przygotowujemy o nich materiały prasowe. Prowadzimy śledztwa dziennikarskie. Wyjaśniamy sprawy kryminalne. Uzyskujemy nowe dowody w toczących się postępowaniach i pilnujemy, aby zostały one zauważone. Obserwujemy rozprawy sądowe. Zadajemy niewygodne pytania, oczekujemy na odpowiedzi. Stajemy po stronie tych, którzy walczą o prawdę. Pomagamy w uzyskaniu przysługujących kontaktów z dziećmi. Wspieramy adwokatów. Poszukujemy osób zaginionych. Kiedy patrzymy na ręce rusza to, co do tej pory ruszyć nie chciało. Zgłaszajcie się zanim dochodzenia zostaną umorzone, a rozprawy prawomocnie zakończone. Wtedy jest tylko trudniej.