aktualizowane 21:18, 24 May 2019

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Hakerzy nieznanej organizacji terrorystycznej zażądali od Polaków „zatrzymania amerykańskich żołnierzy”. Zagrozili, że jeśli tak się nie stanie „przyjdą do naszych domów”

Ultimatum wyświetlone zostało na kilkudziesięciu portalach sieci grupy Tipmedia. Hakerzy podmienili treści stron. Nie działały przez kilkanaście godzin. O zdarzeniu powiadomiona została Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, jak również Rządowy Zespół Reagowania na Incydenty Komputerowe. (z)

Foto: Tipmedia

 

Reklama:

Cywilne Biuro Śledcze - www.cbś.com.pl - komercyjna marka dziennikarstwa śledczego - do dyspozycji tych, którzy padli ofiarą przestępstwa, nikt nie chce słuchać ich racji, mają poczucie, że policjanci nie przykładają się do wyjaśnienia zgłoszonej sprawy, a sędziowie są stronniczy. Nagłaśniamy nieprawidłowości w mediach. Przygotowujemy o nich materiały prasowe. Prowadzimy śledztwa dziennikarskie. Wyjaśniamy sprawy kryminalne. Uzyskujemy nowe dowody w toczących się postępowaniach i pilnujemy, aby zostały one zauważone. Obserwujemy rozprawy sądowe. Zadajemy niewygodne pytania, oczekujemy na odpowiedzi. Stajemy po stronie tych, którzy walczą o prawdę. Pomagamy w uzyskaniu przysługujących kontaktów z dziećmi. Wspieramy adwokatów. Poszukujemy osób zaginionych. Kiedy patrzymy na ręce rusza to, co do tej pory ruszyć nie chciało. Zgłaszajcie się zanim dochodzenia zostaną umorzone, a rozprawy prawomocnie zakończone. Wtedy jest tylko trudniej.