aktualizowane 2:18, 19 Sep 2018

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w piłce nożnej sieć sklepów odzieżowych Reserved poleca koszulki z napisem: „Polacy, nic się nie stało!”. Czyżby wiedzieli już, że nie odniesiemy sukcesu?

Najnowszy produkt Reserved skierowany do kibiców budzi wątpliwości.

- Koszulka z takim napisem, tuż przed mistrzostwami jest niestosowna - komentarze tej treści dominowały, gdy pokazywaliśmy ludziom zdjęcie. - W innym czasie może i byłaby dowcipna, ale obecnie wszyscy zagrzewają nasze Orły do boju, a nie śpiewają: "Nic się nie stało...". Mamy najlepszą drużynę od lat. POOOLSKAAA BIAŁOOO-CZERWOONI!

Prawda jest jednak taka, że po drugiej stronie napis jest zgoła odmienny. Wieści, że nasza reprezentacja wywalczy mistrzostwo.

Sprawę skomentował producent:

- „T-shirt widoczny na zdjęciu w rzeczywistości jest dwustronny, a my wspieramy naszą reprezentację, bez względu na ich wyniki. Na drugiej stronie t-shirtu znajdziecie napis „Polska mistrzem świata”. Zachęcamy do zapoznania się z produktem w sklepie online i trzymamy kciuki za to, aby w nadchodzących Mistrzostwach Świata nosić t-shirt założony na drugą stronę” - brzmiała odpowiedź.

A co, jeśli komuś nie spodoba się takie rozdwojenie jaźni? Wtedy może ubrać się w jednym ze sklepów z odzieżą patriotyczną, ot choćby w "Dumnym Polaku", przy ulicy Piotrkowskiej 111 w Łodzi. Należy on do rapera Zbigniewa "Basti" Woźniaka, który w swojej twórczości porusza wątki patriotyczne. Odzież tam dostępną można też kupić przez Internet za pośrednictwem strony: www.dumny-polak.pl(Z)

Foto: Reserved.com

 

Reklama:

Cywilne Biuro Śledcze - www.cbś.com.pl - komercyjna marka dziennikarstwa śledczego - do dyspozycji tych, którzy padli ofiarą przestępstwa, nikt nie chce słuchać ich racji, mają poczucie, że policjanci nie przykładają się do wyjaśnienia zgłoszonej sprawy, a sędziowie są stronniczy. Nagłaśniamy nieprawidłowości w mediach. Przygotowujemy o nich materiały prasowe. Prowadzimy śledztwa dziennikarskie. Wyjaśniamy sprawy kryminalne. Uzyskujemy nowe dowody w toczących się postępowaniach i pilnujemy, aby zostały one zauważone. Obserwujemy rozprawy sądowe. Zadajemy niewygodne pytania, oczekujemy na odpowiedzi. Stajemy po stronie tych, którzy walczą o prawdę. Pomagamy w uzyskaniu przysługujących kontaktów z dziećmi. Wspieramy adwokatów. Poszukujemy osób zaginionych. Kiedy patrzymy na ręce rusza to, co do tej pory ruszyć nie chciało. Zgłaszajcie się zanim dochodzenia zostaną umorzone, a rozprawy prawomocnie zakończone. Wtedy jest tylko trudniej.