aktualizowane 13:42, 17 Nov 2021

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Obostrzenia związane z pandemią sprawiają, że restauratorzy muszą być kreatywni. Na niecodzienny pomysł wpadł właściciel restauracji „Anatewka” w Łodzi.

To miejsce wręcz kultowe. Nie tylko w Łodzi, ale również w Polsce i poza jej granicami. Od lat słynie z wyjątkowej renomy oraz najlepszej jakości serwowanych potraw. Odwiedzają je zarówno przeciętni łodzianie, jak i osoby z pierwszych stron gazet. Wszyscy wychodzą zachwyceni i wracają. Z gościnności korzystali między innymi Umberto Eco, Tomasz Adamek, Joe Cocker, Anna Dymna, Bogusław Linda, prezydenci, premierzy. Teraz nadeszły trudne chwile.

 - Nie ma jednak, co załamywać rąk – wyjaśnił Paweł Zyner. - Szef kuchni podpowiedział mi, że moglibyśmy przygotowywać potrawy na indywidualne, telefoniczne zamówienie. Tak więc dzwońcie Państwo i mówcie, co chcecie mieć przygotowane? Na co macie ochotę? Do dyspozycji są potrawy z całego świata. Numer do mnie to: 665-50-50-50.

Właściciel Anatewki nagrał film, który umieścił na profilu społecznościowym restauracji: http://www.facebook.com/189844281067393/videos/422196125426355.

Rozmawialiśmy z nim. Wyjaśnił, że pojawiły się już pierwsze zamówienia. Dużym powodzeniem cieszą się potrawy kuchni polskiej, nawet kotlety mielone. Jeden z gości, o bardziej wyrafinowanym podniebieniu zapragnął rozkoszować się ośmiornicą, która zostanie przygotowana specjalnie i tylko dla niego.

 - Ludzie pytają również o kuchnię śródziemnomorską – dodał właściciel. - Jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu. (z)

Fot. Facebook

 

Reklamy:

Spotkało Cię coś złego? Padłeś ofiarą przestępstwa? Wydaje Ci się, że Policja nieprawidłowo bada Twoją sprawę lub sędzia jest stronniczy? Ktoś nie chce zapłacić za Twoją pracę, towar, usługę? Chcesz nagłośnić nieprawidłowości w swojej sprawie? Zgłoś się. Cywilne Biuro Śledcze - prasowe biuro śledcze jest do Twojej dyspozycji. Praca dziennikarza śledczego to doskonałe uzupełnienie wysiłków Twojego mecenasa. Zajmujemy się również trudnymi sprawami kryminalnymi i gospodarczymi. www.cywilnebiurosledcze.pl

**************

Obrazy akrylowe na płótnie. Bez ramy. Malowanie obrazów na zamówienie, również ze zdjęć. Cena do 500zł. Na hasło: Superfakty.pl rabat 10%. Kontakt: 514-025-588. Możliwa wysyłka.

https://www.facebook.com/MalgorzataJasmin/?modal=admin_todo_tour&notif_id=1602774468979142&notif_t=page_invite&ref=notif

************

Pod informacjami może zostać opublikowana i Twoja reklama. Płacisz raz, reklama wyświetlana jest zawsze. Tekst reklamowy umieszczony pod pięcioma informacjami w wybranym dziale to tylko 60zł brutto. Zainteresowany? Zadzwoń: 690-689-606.