aktualizowane 13:42, 17 Nov 2021

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Na Stadionie Narodowym powstaje szpital polowy z chłodniami na ciała. Podobne szpitale mają powstawać nie tylko w Warszawie.

Szpital na PGE Narodowym będzie gotowy, według zapowiedzi, jeszcze w tym tygodniu. Na początku przewidziano w nim miejsce dla ok 500 pacjentów. W budowie pomaga wojsko.

 - „Na Stadionie Narodowym powstaje szpital. Będą też chłodnie...” - skomentował, nieco zagadkowo, na swoim Facebooku poseł Tomasz Zimoch.

Czyżby było już pewne, że zakażeń i ofiar będzie dużo więcej? Szpitale polowe powstawać mają, poza Warszawą, również w innych miastach. (Z)

Podobne: Pandemia jest pretekstem, aby zresetować świat?

 

Reklamy:

Spotkało Cię coś złego? Padłeś ofiarą przestępstwa? Wydaje Ci się, że Policja nieprawidłowo bada Twoją sprawę lub sędzia jest stronniczy? Ktoś nie chce zapłacić za Twoją pracę, towar, usługę? Chcesz nagłośnić nieprawidłowości w swojej sprawie? Zgłoś się. Cywilne Biuro Śledcze - prasowe biuro śledcze jest do Twojej dyspozycji. Praca dziennikarza śledczego to doskonałe uzupełnienie wysiłków Twojego mecenasa. Zajmujemy się również trudnymi sprawami kryminalnymi i gospodarczymi. www.cywilnebiurosledcze.pl

*************

Obrazy akrylowe na płótnie. Bez ramy. Malowanie obrazów na zamówienie, również ze zdjęć. Cena do 500zł. Na hasło: Superfakty.pl rabat 10%. Kontakt: 514-025-588. Możliwa wysyłka.

https://www.facebook.com/MalgorzataJasmin/?modal=admin_todo_tour&notif_id=1602774468979142&notif_t=page_invite&ref=notif

***********

Pod informacjami może zostać opublikowana i Twoja reklama. Płacisz raz, reklama wyświetlana jest zawsze. Tekst reklamowy umieszczony pod pięcioma informacjami w wybranym dziale to tylko 60zł brutto. Zainteresowany? Zadzwoń: 690-689-606.