aktualizowane 2:18, 19 Sep 2018

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Wśród imigrantów ukrywają się terroryści i bojownicy. Takie ostrzeżenia płyną z wielu źródeł. Śledząc zbyt emocjonalne relacje wrzuciliśmy niechcący do jednego worka z nimi nie tego faceta co trzeba.

30-letni Saleh el Lait (na zdjęciu) dowodził 700 uzbrojonymi bojownikami z Wolnej Armii Syrii. Czytając poprzednią wersję informacji można było odnieść wrażenie, że uważamy go za terrorystę. Tak nie jest, chociaż Wolną Armię Syrii za organizację terrorystyczną uważa rząd syryjski. W wyniku błędnego tłumaczenia przeinaczony został kontekst tekstu, który podajemy poniżej.

Fot. AP/Tanjug

Źródło: http://www.telegraf.rs/vesti/1714215-teroristi-se-kriju-medju-migrantima-na-stotine-njih-proslo-kroz-srbiju-sumnja-se-da-su-neki-jos-uvek-u-nasoj-zemlji-foto

 

Reklama:

Cywilne Biuro Śledczewww.cbś.com.pl – Nagłośnienie nieprawidłowości, śledztwa dziennikarskie, poszukiwanie osób zaginionych, pomoc w uzyskaniu kontaktów z dzieckiem, pomoc kiedy padłeś ofiarą przestępstwa. Zapoznajcie się z ofertą. Takiego połączenia jeszcze nie było! Najlepsi do Waszej dyspozycji.