aktualizowane 2:18, 19 Sep 2018

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

3-latka, którego zdjęcie obiegło świat nie zabiła bieda, ale debilizm ojca! Ryzykował z maluchem, żeby w Europie wstawić sobie nowe zęby! FILM!

Zdjęcie publikowane było wszędzie. Miało obudzić sumienia. Oficjalny przekaz wydawał się jasny. Mówiło się o ogromnej desperacji, która każe ludziom ryzykować życie. O biedzie, ucieczce przed wojną, tragediach.

Prawda okazała się banalna. Śmierci dziecka zawiniła bezdenna głupota ojca. Ryzykował dla... dentysty. Chciał wstawić sobie nowe zęby, a w Europie mógł to zrobić za darmo. 

Poinformowała o tym ciotka chłopca, która mieszka w Kanadzie. Mężczyzna najpierw prosił ją o wsparcie. Chciała wysłać pieniądze, ale okazało się to niemożliwe bo kwota była zbyt duża. Stąd decyzja. Gratulujemy...

Link do informacji: https://www.youtube.com/watch?v=QZUuoaq1MLM 

Przeczytajcie też: http://superfakty.pl/swiat/266-uchodzcy-zimni-cyniczni-zorganizowani

 

Reklama:

Cywilne Biuro Śledczewww.cbś.com.pl – Nagłośnienie nieprawidłowości, śledztwa dziennikarskie, poszukiwanie osób zaginionych, pomoc w uzyskaniu kontaktów z dzieckiem, pomoc kiedy padłeś ofiarą przestępstwa. Zapoznajcie się z ofertą. Takiego połączenia jeszcze nie było! Najlepsi do Waszej dyspozycji.