aktualizowane 19:36, 24 Oct 2019

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich zmarła Eman Abdul Atti, uważana za najcięższą kobietę na świecie. Ważyła… 501 kilogramów!

Kobieta miała 37 lat. Zmarła w szpitalu w Abu Dhabi na skutek choroby serca i zaburzeń czynności nerek. Pochodziła z Egiptu, jednak tam nie otrzymała odpowiedniej opieki, lekarze odmówili jej leczenia, dlatego rodzina zdecydowała się na przeniesienie chorej do prywatnego szpitala w Emiratach Arabskich. Zajmowało się nią 20 lekarzy.

Problemy z nadwagą miała od najmłodszych lat. Na nic zdały się wszelkie sposoby na pozbycie się zbędnych kilogramów. Zdaniem lekarzy w jej organizmie gromadziło się zbyt dużo wody. Eman nigdy nie chodziła do szkoły, a ostatnie 25 lat przed hospitalizacją spędziła domu. (ZN)

Fot.: AfricaWorld Newspaper

 

Reklama:

Cywilne Biuro Śledcze - www.cbś.com.pl - komercyjna marka dziennikarstwa śledczego - do dyspozycji tych, którzy padli ofiarą przestępstwa, nikt nie chce słuchać ich racji, mają poczucie, że policjanci nie przykładają się do wyjaśnienia zgłoszonej sprawy, a sędziowie są stronniczy. Nagłaśniamy nieprawidłowości w mediach. Przygotowujemy o nich materiały prasowe. Prowadzimy śledztwa dziennikarskie. Wyjaśniamy sprawy kryminalne. Uzyskujemy nowe dowody w toczących się postępowaniach i pilnujemy, aby zostały one zauważone. Obserwujemy rozprawy sądowe. Zadajemy niewygodne pytania, oczekujemy na odpowiedzi. Stajemy po stronie tych, którzy walczą o prawdę. Pomagamy w uzyskaniu przysługujących kontaktów z dziećmi. Wspieramy adwokatów. Poszukujemy osób zaginionych. Kiedy patrzymy na ręce rusza to, co do tej pory ruszyć nie chciało. Zgłaszajcie się zanim dochodzenia zostaną umorzone, a rozprawy prawomocnie zakończone. Wtedy jest tylko trudniej.