aktualizowane 13:42, 17 Nov 2021

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

To nie żart. W Londynie, z powodu pandemii koronawirusa zakazane zostało uprawianie seksu.

W Londynie i w hrabstwie Essex obowiązuje drugi poziom restrykcji, w związku z pandemią koronawirusa. W związku z tym zakazane jest uprawianie seksu z osobą, z którą nie mieszkamy. Narzeczeni mogą przebywać koło siebie jedynie na świeżym powietrzu i to zachowując zasady dystansu społecznego. Nie wolno im się dotykać.

Niewskazane jest również spotykanie się z osobami, spoza jednego gospodarstwa domowego. Wyjątek stanowią tzw. „bańki wsparcia”, na przykład, gdy rodzina wspiera mieszkającą oddzielnie osobę samotną.

Jak stwierdził rzecznik brytyjskiego rządu tak restrykcyjne przepisy zostały wprowadzone, aby „przerwać łańcuch przenoszenia się wirusa między gospodarstwami domowymi”. Jeśli zakarzonych koronawirusem będzie przybywać już niebawem seks może zostać zakazany w całej Anglii. (Z)

Fot. Sisoje Getty Images

Źródło: https://www.independent.co.uk/life-style/sex-ban-england-lockdown-tier-two-three-london-couples-sleepover-indoors-coronavirus-b1078992.html

 

Reklamy:

Spotkało Cię coś złego? Padłeś ofiarą przestępstwa? Wydaje Ci się, że Policja nieprawidłowo bada Twoją sprawę lub sędzia jest stronniczy? Ktoś nie chce zapłacić za Twoją pracę, towar, usługę? Chcesz nagłośnić nieprawidłowości w swojej sprawie? Zgłoś się. Cywilne Biuro Śledcze - prasowe biuro śledcze jest do Twojej dyspozycji. Praca dziennikarza śledczego to doskonałe uzupełnienie wysiłków Twojego mecenasa. Zajmujemy się również trudnymi sprawami kryminalnymi i gospodarczymi. www.cywilnebiurosledcze.pl

************

Obrazy akrylowe na płótnie. Bez ramy. Malowanie obrazów na zamówienie, również ze zdjęć. Cena do 500zł. Na hasło: Superfakty.pl rabat 10%. Kontakt: 514-025-588. Możliwa wysyłka.

https://www.facebook.com/MalgorzataJasmin/?modal=admin_todo_tour&notif_id=1602774468979142&notif_t=page_invite&ref=notif

*************

Pod informacjami może zostać opublikowana i Twoja reklama. Płacisz raz, reklama wyświetlana jest zawsze. Tekst reklamowy umieszczony pod pięcioma informacjami w wybranym dziale to tylko 60zł brutto. Zainteresowany? Zadzwoń: 690-689-606.