aktualizowane 13:38, 26 Apr 2023

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Słońce nad Trevignano Romano zaczęło pulsować podczas modlitwy. Czy to tzw. Cud Słońca? [FILM]

Jak wytłumaczyć zjawisko, do którego doszło na niebie podczas koronacji Najświętszej Maryi Panny 3 października 2020 roku w Trevignano Romano? Zobaczcie film i sami oceńcie.

Gisella Carda twierdzi, że od czterech lat otrzymuje przesłania od Matki Bożej i Jezusa. Najgłośniejsze z nich, z 2019 roku miało ostrzegać przed wirusem z Chin:

„Módlcie się za Chiny, bo stamtąd przyjdą nowe choroby. Wszystko już gotowe, by zanieczyścić powietrze nieznanymi bakteriami. Dzieci moje, to nie będzie ostatni wirus, który przyjdzie z ziemi, ale spodziewajcie się innych rzeczy, trzęsienia ziemi i zarazy, świat jest tego pełny, a wielu, mimo tego wszystkiego, już oddało duszę diabłu. Dzieci, to jest czas nawrócenia, módlcie się i wierzcie w Ewangelię, ja obiecuję wam ochronę.”

W najnowszym jest mowa o tym, że „wszystko jest gotowe do wojny”. Pojawia się apel o modlitwę za Amerykę.

"Moje dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na wezwanie w waszych sercach. Drogie dzieci, schodzę ponownie, aby dotknąć tej grzesznej ziemi, aby wam pomóc, prosić i błagać, abyście pomogli mi ocalić zagubione dusze moich dzieci. Zło chwyta moje dzieci jak nigdy dotąd, w tej chwili diabeł jest bardziej dziki niż kiedykolwiek, ponieważ wie, że jego dni są policzone. Twoja miłość musi być całkowita. Zobaczysz ludzi oszalałych, zobaczysz nieoczekiwane reakcje, przeklinając Boga bez powodu i wszystko to jest owocem diabła, ale musisz kochać, wybaczać i ofiarować cały swój dyskomfort, aby Jezus mógł go przekształcić. Dzieci, Bóg ludzkości, został zastąpiony technologią. Bądźcie zawsze gotowi na nadejście Oświecenia. Dzieci, wasze modlitwy łagodzą przyszłe wydarzenia, módlcie się, módlcie się, módlcie się, nie myślcie dalej o błahych rzeczach, ale spędzajcie więcej czasu na modlitwie niż na mówieniu. Módlcie się za Amerykę. Dzieci, wszystko jest gotowe do wojny, módlcie się, módlcie się, módlcie się! Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen."

Kościół, jak do tej pory nie zatwierdził objawień. Zarówno duchowni, jak i wierni są podzieleni w ich ocenie. (ZH)

Foto: YouTube

 

Reklamy:

Spotkało Cię coś złego? Padłeś ofiarą przestępstwa? Wydaje Ci się, że Policja nieprawidłowo bada Twoją sprawę lub sędzia jest stronniczy? Ktoś nie chce zapłacić za Twoją pracę, towar, usługę? Chcesz nagłośnić nieprawidłowości w swojej sprawie? Zgłoś się. Cywilne Biuro Śledcze - prasowe biuro śledcze jest do Twojej dyspozycji. Praca dziennikarza śledczego to doskonałe uzupełnienie wysiłków Twojego mecenasa. Zajmujemy się również trudnymi sprawami kryminalnymi i gospodarczymi. www.cywilnebiurosledcze.pl

************

Obrazy akrylowe na płótnie. Bez ramy. Malowanie obrazów na zamówienie, również ze zdjęć. Cena do 500zł. Na hasło: Superfakty.pl rabat 10%. Kontakt: 514-025-588. Możliwa wysyłka.

https://www.facebook.com/MalgorzataJasmin/?modal=admin_todo_tour&notif_id=1602774468979142&notif_t=page_invite&ref=notif

***********

Pod informacjami może zostać opublikowana i Twoja reklama. Płacisz raz, reklama wyświetlana jest zawsze. Tekst reklamowy umieszczony pod pięcioma informacjami w wybranym dziale to tylko 60zł brutto. Zainteresowany? Zadzwoń: 690-689-606.