aktualizowane 22:46, 13 Oct 2023

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Testy wykrywające koronawirusa pokazują zawyżone dane? Tak twierdził pomysłodawca stosowanej obecnie metody badawczej, a potwierdza Pozaparlamentarna Komisja Śledcza w Niemczech.

W Niemczech powstała obywatelska, Pozaparlamentarna Komisja Śledcza, która bada kwestie koronawirusa. Tworzą ją naukowcy i lekarze.

„W Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej w sprawie koronawirusa, będziemy badać, dlaczego wprowadzono w naszym kraju tak restrykcyjne środki przeciwko Covid 19, dlaczego ludzie teraz cierpią i czy zachowano odpowiednie proporcje w walce z wirusem Sars-CoV-2 będącym przyczyną choroby. Mamy poważne wątpliwości co do stosowności użytych środków. Należy to zbadać, ponieważ ani partie rządzące ani opozycyjne nie powołały żadnej komisji. Nawet nie planuje się żadnej powołać. A więc najwyższy czas, abyśmy jako obywatele wzięli sprawy w swoje ręce.

Będziemy zapraszać do naszej Komisji i wysłuchiwać opinii ekspertów z różnych dziedzin życia, medycyny, nauk społecznych, prawa, gospodarki oraz innych obszarów.

Do naszej Komisji udało się nam już pozyskać różnych renomowanych ekspertów, oprócz naszych prelegentów prof. Haditsch i dr. Schiffmann.” - czytamy na stronie acu2020.org

Jednym z pierwszych elementów, którym zajęli się naukowcy była powszechna, również w Polsce metoda przeprowadzania testów na koronawirusa. Testy wykonuje się metodą replikacji DNA opracowaną przez Kary'ego Mullis'a, który za swoje osiągnięcie otrzymał Nagrodę Nobla w 1993 roku. Sęk w tym, że – jak twierdził Mullis (noblista już nie żyje) i potwierdziła Pozaparlamentarna Komisja Śledcza – metody tej nie powinno wykorzystywać się jako metody diagnostycznej. Powyżej 35 replikacji wyniki są bowiem przekłamane, błędnie pozytywne. Testując ludzi na Covid-19 DNA replikuje się aż 45 razy. Część wyników pozytywnych jest więc błędna. Błąd będzie tym większy, im więcej razy przeprowadzona zostanie replikacja.

Testy przeprowadzane wskazaną metodą, jako pozytywne, pokazują również pozostające w naszym organizmie nieaktywne i całkowicie nieszkodliwe pozostałości koronawirusów.

Błędna metoda wykrywania Covid-19 nie oznacza, że nowego wirusa nie ma. Pozbawione sensu wydają się więc radykalne twierdzenia, że to tylko grypa. Niestety jest i to groźniejszy od grypy. Powoduje powikłania. Należy zachować środki ostrożności. Według danych Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa w Baltimore śmiertelność z powodu SARS-CoV-2 wynosi na świecie 7,05 proc. (wil)

Podobne: Gdy gospodarki padną nadejdzie nowy ład? Po to potrzebny jest Covid-19?

 

Reklamy:

Spotkało Cię coś złego? Padłeś ofiarą przestępstwa? Wydaje Ci się, że Policja nieprawidłowo bada Twoją sprawę lub sędzia jest stronniczy? Ktoś nie chce zapłacić za Twoją pracę, towar, usługę? Chcesz nagłośnić nieprawidłowości w swojej sprawie? Zgłoś się. Cywilne Biuro Śledcze - prasowe biuro śledcze jest do Twojej dyspozycji. Praca dziennikarza śledczego to doskonałe uzupełnienie wysiłków Twojego mecenasa. Zajmujemy się również trudnymi sprawami kryminalnymi i gospodarczymi. www.cywilnebiurosledcze.pl

 **************

Obrazy akrylowe na płótnie. Bez ramy. Malowanie obrazów na zamówienie, również ze zdjęć. Cena do 500zł. Na hasło: Superfakty.pl rabat 10%. Kontakt: 514-025-588. Możliwa wysyłka.

https://www.facebook.com/MalgorzataJasmin/?modal=admin_todo_tour&notif_id=1602774468979142&notif_t=page_invite&ref=notif

************

Pod informacjami może zostać opublikowana i Twoja reklama. Płacisz raz, reklama wyświetlana jest zawsze. Tekst reklamowy umieszczony pod pięcioma informacjami w wybranym dziale to tylko 60zł brutto. Zainteresowany? Zadzwoń: 690-689-606.