aktualizowane 21:05, 20 Sep 2023

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Sataniści ze światowego „zakonu” szatana odprawili czarną mszę w celu wsparcia protestu kobiet. Wezwali konkretne demony i przydzielili im zadania w Polsce.

Na początku ceremonii zapalona została czarna świeca. Uczestnicy przywołali demona „niosącego światło”. Nagranie z czarną mszą zostało umieszczone w internecie.

 - Z bólem słyszymy, że lesbijki, biseksualiści, geje, osoby trans, nieheteronormatywne i inne są w Polsce atakowane i aresztowane. Jedynie za wyrażanie siebie, a ich prześladowcy często posługują się religią, jako wymówką do swojej nienawiści. W tych okolicznościach czujemy potrzebę wyrazić nasz sprzeciw (…) poprzez nasz satanizm, aby pokazać, że sprzeciwiamy się tym atakom opresji. By wyrazić nasze wsparcie dla prześladowanych. Przywołujemy imiona piekieł by nam dopomogły – słyszymy na filmie.

Przywołany został jeden z książąt piekieł, „ten, który podnosi bunt”, aby przyjaciele „zakonu” w Polsce zostali „uwolnieni od wszelkich jarzmów”. Rolą kolejnego demona, na którego powołali się sataniści ma być zdezorientowanie wrogów i zablokowanie im drogi. Następnego, dodanie otuchy protestującym. Jeszcze innego, wsparcie protestujących, aby odzyskali narrację z rąk wrogów. Ostatni z przywołanych ma wyrazić swój gniew i uniemożliwić wrogom życie.

- Po tym makabrycznym wydarzeniu protest kobiet nabiera innego znaczenia - czytamy w jednym z komentarzy. - Od tej chwili osoby wierzące powinny dobrze zastanowić się, kogo i jakie wartości wspierają biorąc udział w marszach. To już nie jest demokratyczna walka, a nawet nie chęć obalenia Rządu. To jest uderzenie w podstawowe, narodowe wartości, w katolicyzm w ogóle. Muszą mieć świadomość konsekwencji swojego wyboru. Nie chcę rzucać słów: walka z siłami ciemności bo brzmią, jak u Tolkiena. Przecieram oczy ze zdumienia, jakich wydarzeń jestem świadkiem. I chciałbym powiedzieć, że nie wierzę. Niech mnie ktoś uszczypnie. To musi być sen. A tutaj właśnie Tolkien stał się życiem...

Wierzący chwytają za różańce

W dniach 1-8 listopada katolicy w całym kraju będą modlili się na różańcu.

- Polska znalazła się w momencie krytycznym. Po ludzku nie ma już dobrych rozwiązań - tymi słowami organizatorzy akcji namawiają wiernych do modlitwy. Szczegóły znajdziecie na stronie: rozaniecdogranic.pl.

- Potrzebujemy interwencji Bożej w naszym kraju, w naszym narodzie, dlatego prosimy wszystkich, którzy żywi jesteście o wielką modlitwę - zaapelował Maciej Bodasiński współorganizator „Różańca do granic nieba”. - Jeśli wszyscy chwycimy różańce do dłoni i będziemy się głęboko modlić to możemy zmienić bieg historii. Możemy zmienić wszystko przez modlitwę i pokutę za grzechy. Dlatego od pierwszego do ósmego listopada nie wypuszczamy z rąk różańców. (…) To jest ten moment, który należy rozpoznać, jako moment krytyczny w historii Kościoła i historii naszego kraju, dlatego powszechna mobilizacja modlitewna jest konieczna. 

Zbigniew Heliński, Foto: skan z czarnej mszy

Od redakcji: Autor tekstu prosi o modlitwę i w jego intencji.

Egzorcyzm św. Michała Archanioła


Boże w Trójcy Świętej Jedyny, błagam Cię i proszę za wstawiennictwem Bogurodzicy Dziewicy Maryi, Świętego Michała Archanioła, wszystkich Aniołów i Świętych o tę wielką łaskę pokonania sił ciemności na polskiej ziemi i całym świecie. Odwołujemy się do zasług Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa, Jego Przenajdroższej Krwi przelanej za nas i Jego Świętych Ran, Agonii na Krzyżu i wszystkich cierpień poniesionych podczas Męki i przez całe Życie Pana Naszego i Zbawcy. Prosimy Cię Jezu Chryste, wyślij Swoich Aniołów, aby strąciły złe moce do czeluści piekielnych, aby na polskiej ziemi i na całym świecie nastało Boże Królestwo. Aby łaska Boża mogła się rozlać na każde ludzkie serce, aby nasz Naród i wszystkie narody całego świata mogły doświadczyć Bożego pokoju. Nasza Pani i Królowo, błagamy Cię gorąco poślij swoich Aniołów, aby strąciły do czeluści piekielnych, wszystkie te złe duchy, które mają być strącone. A Ty Wodzu Niebieskich Zastępów dokonaj tego dzieła, aby łaska Boża mogła nam nieustannie towarzyszyć. Poprowadź wszystkie Zastępy Niebieskie, aby złe moce zostały strącone do czeluści piekielnych. Użyj całej Swej mocy, aby pokonać lucyfera i jego aniołów, którzy się sprzeciwili Woli Bożej i teraz chcą niszczyć dusze ludzkie. Pokonaj ich, albowiem masz taką władzę, a nam wyproś łaskę pokoju i Bożej Miłości abyśmy podążali za Chrystusem do Królestwa Niebieskiego. Amen.

 

Reklamy:

Spotkało Cię coś złego? Padłeś ofiarą przestępstwa? Wydaje Ci się, że Policja nieprawidłowo bada Twoją sprawę lub sędzia jest stronniczy? Ktoś nie chce zapłacić za Twoją pracę, towar, usługę? Chcesz nagłośnić nieprawidłowości w swojej sprawie? Zgłoś się. Cywilne Biuro Śledcze - prasowe biuro śledcze jest do Twojej dyspozycji. Praca dziennikarza śledczego to doskonałe uzupełnienie wysiłków Twojego mecenasa. Zajmujemy się również trudnymi sprawami kryminalnymi i gospodarczymi. www.cywilnebiurosledcze.pl