aktualizowane 21:18, 24 May 2019

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Na profilu na Facebooku Piotr Bautroczyk obraził kobiety z Rządu Beaty Szydło. Internauci nie pozostali dłużni. Dziwne, że nic nie napisał o małżonce byłego Prezydenta Komorowskiego. Czyżby uwiodła go zwiewnością i urodą?

- „Jarosław Kaczyński nie lubi kobiet, wiem to na pewno. Właśnie dlatego twarzami swoich rządów uczynił grupę agresywnych, bezczelnych, obłudnych, zakłamanych i brzydkich stworów. Kempa, Szydło, Mazurek, Pawłowicz, magister Przyłębska to zemsta Kaczyńskiego. Chce się być gejem.” – czytamy na profilu.

- „Nie jestem za PISem, ale te "stwory" to nadal kobiety. Nie zgadzam się z nimi, obrażają mnie, ale to nadal ludzie. Póki nie będziemy się nawzajem szanować to nie będzie dobrze w tym państwie. Ktoś musi dać dobry przykład, może właśnie my?” – odpowiedziała Anka Ra.

- „Lubilam Pana, ale widzę ze dolaczyl PAN do lewackiej bandy która emanuje zloscia i nienawiscia!!! Juz Pana nie lubi powinien sie Pan wstydzić” – wtórowała jej Edyta Skalska. 

- „Tekst bardzo slaby, ukazujacy Pana poziom intelektualny, szkoda tego komentować, a wszytkie Panie ktore to pochwalaja niech tylko spojrza w lustro i pomysla co ten Pan o Was by napisal, az strach pomyslec, oceniajmy sie intelektualnie nie wizualnie!” – napisała Anna Widera reagując na posty od pań, które zareagowały pozytywnie. Cywilne biuro Śledcze natomiast poprosiło o umieszczenie zdjęcia małżonki konferansjera. (Z)

Fot. Facebook