aktualizowane 21:05, 20 Sep 2023

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Na Allegro kupić można papier toaletowy z nadrukowanym wizerunkiem prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina. Kosztuje 39 złotych.

- „Witam, dzisiaj mam unikat dla kolekcjonerów pamiątek z Rosji. Jest to nadrukowany papier toaletowy z wizerunkiem W. Putina, nie lada gratka dla kolekcjonera. Produkt jest sprzedawany jako kolekcjonerski i ma tylko takie zastosowanie, jako ozdoba lub pamiątka. Każde inne zastosowanie przez kupującego może nosić znamiona znieważenia wizerunku W. Putina. Sprzedający tym samym nie ponosi odpowiedzialności za inne wykorzystanie, niż opisane w aukcji. Towar z uwagi na swoje właściwości nie podlega zwrotowi” – czytamy w ofercie.

Od czasu, gdy wojska rosyjskie zaatakowały Krym podobne papiery toaletowe są niezmiernie popularne na Ukrainie. Można tam też kupić wycieraczki do butów z wizerunkiem prezydenta Federacji Rosyjskiej. (Wil)

Foto: Allegro

 

W tym miejscu może pojawić się Twoja reklama. Cena już od 20 złotych netto! Zapytaj o warunki, zadzwoń. Numer: 690-689-606. Uwaga: Reklama umieszczona pod informacją pozostaje pod nią już na zawsze. Na życzenie reklama może dotrzeć do osób zainteresowanych daną tematyką lub mieszkających we wskazanym mieście, ściśle określonym regionie kraju. Do kobiet lub mężczyzn.


Reklama:

Cywilne Biuro Śledcze - www.cbś.com.pl - komercyjna marka dziennikarstwa śledczego - do dyspozycji tych, którzy padli ofiarą przestępstwa, nikt nie chce słuchać ich racji, mają poczucie, że policjanci nie przykładają się do wyjaśnienia zgłoszonej sprawy, a sędziowie są stronniczy. Nagłaśniamy nieprawidłowości w mediach. Przygotowujemy o nich materiały prasowe. Prowadzimy śledztwa dziennikarskie. Wyjaśniamy sprawy kryminalne. Uzyskujemy nowe dowody w toczących się postępowaniach i pilnujemy, aby zostały one zauważone. Obserwujemy rozprawy sądowe. Zadajemy niewygodne pytania, oczekujemy na odpowiedzi. Stajemy po stronie tych, którzy walczą o prawdę. Pomagamy w uzyskaniu przysługujących kontaktów z dziećmi. Wspieramy adwokatów. Poszukujemy osób zaginionych. Interweniujemy, gdy jakaś firma lub pracodawca nie chcą zapłacić należnego wynagrodzenia. Kiedy patrzymy na ręce rusza to, co do tej pory ruszyć nie chciało. Zgłaszajcie się zanim dochodzenia zostaną umorzone, a rozprawy prawomocnie zakończone. Wtedy jest tylko trudniej. Dzwońcie do nas, również wtedy, gdy dotknął Was problem, w którego rozwiązaniu pomóc może pies tropiący lub wyszkolony do poszukiwania zwłok. Współpracujemy też z tropicielem egzotycznych gadów.