aktualizowane 21:05, 20 Sep 2023

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Wicepremier, Minister Rozwoju Jadwiga Emilewicz zadeklarowała w rozmowie z dziennikarzem Money.pl, że odpowie na każde pytanie w sprawie Tarczy Antykryzysowej, jakie prześlą na jej adres mailowy przedsiębiorcy. Podała adres.

Minister powiedziała, że prowadziła już wiele indywidualnych rozmów, między innymi z właścicielami restauracji. Głównie z dużych miast, ale również na przykład z Końskich.

Dziennikarz zareagował na to, że restauratorzy skarżą się, iż nie mogli dodzwonić się na infolinię Tarczy Kryzysowej, telefony: 732-122-500 i (22) 484-84-84.

 - Zapraszam do kontaktu również ze mną – odpowiedziała pani minister. - Ja naprawdę samodzielnie obsługuję swoją pocztę mailową i odpowiadam osobiście na pytania. Adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Tą drogą odpowiadam na wszystkie pytanie, które do mnie trafiają.

Ryzykowna, odważna deklaracja, biorąc pod uwagę, że pytań mogą być tysiące. Czy jeden człowiek jest w stanie sobie z nimi poradzić? Wystarczy mu dnia? (z)

Serwis, w którym badacze z całego swiata zamieszczają aktualne raporty na temat koronawirusa: https://connect.biorxiv.org/relate/content/181

 

Reklama:
Spotkało Cię coś złego? Padłeś ofiarą przestępstwa? Wydaje Ci się, że Policja nieprawidłowo bada Twoją sprawę lub sędzia jest stronniczy? Ktoś nie chce zapłacić za Twoją pracę, towar, usługę? Chcesz nagłośnić nieprawidłowości w swojej sprawie? Zgłoś się. Cywilne Biuro Śledcze - prasowe biuro śledcze jest do Twojej dyspozycji. Praca dziennikarza śledczego to doskonałe uzupełnienie wysiłków Twojego mecenasa. Zajmujemy się również trudnymi sprawami kryminalnymi i gospodarczymi. www.cbś.com.pl