aktualizowane 18:28, 8 May 2024

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Powiedzieć, że mieszkaniec Australii ma obsesję to mało. Po tym, gdy uznał, że jego partnerka jest zbyt mało ostrożna jeśli chodzi o Covid-19 przestał spać z nią w łóżku. Wyniósł się do namiotu. W garażu.

Przed zaśnięciem szczelnie zapina namiot i dodatkowo uruchamia filtr powietrza. Ma ich dwa. Jeden filtruje wnętrze namiotu, drugi pomieszczenie. Australijczyk twierdzi, że próbował spać też w masce z technologią CPAP, ale nie mógł.

Niestety nie relacjonuje swojego codziennego życia w namiocie. Czytelnicy na jego wpis na Twitterze zareagowali przeważnie szyderstwem i kierowali go na badania psychiatryczne. Byli jednak i tacy, którzy brali go w obronę.

- "Przestałam rozmawiać z rodziną, gdy ta, po złagodzeniu przepisów przestała nosić maski" – przyznała jedna z internautek.

Zbigniew Heliński, foto: @Jason_gasdive/Twitter

Przeczytaj również: Szokujące wyniki badań naukowców. Kilkukrotne szczepienia szczepionką mRNA zamiast ograniczać ułatwia zakażenie Covid-19?

Chcesz wiedzieć o czym piszemy? Polub nasz profil. Zapraszamy też do nowej grupy na Facebooku. Wolne, niezależne informacje: https://www.facebook.com/groups/1456559251832872

 

Reklama: